Default header image
qsZLa5Y2JV
Співробітники кафедри СiС імені професора Ю.Л. Воробйова ОНМУ Акімови Ігор та Сергій зайняли третє місце в Чемпіонаті Європи з судномодельного спорту та судномоделювання!

Співробітники кафедри - призери XV Чемпіонату Європи із судномодельного спорту та судномоделювання

Чемпіонат проходив в термін з 9 по 15 вересня у місті Бургас (Болгарія). Це був 15-й Чемпіонат Європи з судномодельного спорту та судномоделювання в якому брали участь понад 280 учасників із 10 країн Європи а також Казахстану, де кожна з команд представила свої авторські професійні моделі. Чемпіонат проводився під егідою міжнародної Федерації NAVIGA за затвердженими правилами та критеріями оцінки моделей.

• Чернівців.

Склад національної збірної був сформований за підсумками та досягнутими результатами після проведеного навесні цього року відбіркового Чемпіонату України.

Цього року в європейському чемпіонаті брали участь моделі класу "С" - масштабні моделі-копії з підкласами С1-С8;

• С1 - вітрильні моделі;
  • С2 - моделі з механічним рушієм;
  • С3 - розрізи суден, діарами, ряди розвитку кораблів;
  • С4 - мініатюри;
  • С5 - моделі в прозорих ємкостях;
  • С6 -С8 - моделі з пластику, паперу та картону.

Дуже видовищний та складний клас - моделі у розрізі (див. фото 2).

Моделі у пляшках та лампочках (див. фото 3).

Мініатюри - моделі в масштабах менше 1:250 (див. фото 4).

Окрім офіційної програми змагань, були ще й прогулянки на дерев'яних суднах, і відвідування концерту, і зустріч зі старими друзями (див. фото 5).

Українські моделісти здобули 11 золотих, 4 срібних та 1 бронзову медаль і за командним підсумком посіли III місце (після команд Румунії та Болгарії).

Наші призові моделі (див. фото 6 і 7).

Серед переможців у нашій команді є і професійні фахівці корабельної галузі-корабели Миколаєва: Мірошник Валерій та Громадський Олександр. А також співробітники кафедри СiС Національного Морського Університету Акімови Ігор та Сергій.

Наша національна команда (див. фото з командною медаллю за III місце, ліворуч-направо):